Martin Vojtěch (hlavní vedoucí)

Na tábory jezdím již od 18 let (a to nepočítám tábory, které jsem absolvoval jako dítě – to bychom se dostali do úplně jiné doby ). Mám tedy za sebou už více jak dvě desítky táborů na různých pozicích. Počínaje oddílovým vedoucím, programovým vedoucím, a nakonec od roku 2014 i hlavním vedoucím s naší Táborovou jízdou.

A proč to všechno dělám? Kvůli skvělé partě lidí, která neváhá obětovat svůj volný čas a s nadšením se pouští do příprav i realizace tábora. Kvůli spokojeným tvářím dětí, které s námi na těch čtrnáct dní vyrazí. Prostě proto, že mě tohle všechno baví, naplňuje mě to a hlavně proto, že si myslím, že to všechno má smysl.

Pokud by náhodou někoho zajímalo, co dělám, když zrovna nejsem na táboře, tak pár slov o netáborovém Martinovi (pokud ne, tak dál číst nemusíte – už tam nic jiného nebude ). 11 let jsem strávil jako učitel na střední škole nyní se prozatím věnuji tvorbě webových prezentací. Rád si zazpívám i zahraji na kytaru snad i proto mě můžete vidět a slyšet ve sboru Corale (a to již od roku 1997). Krom toho je mou velkou vášní vaření (kdo by taky neměl rád něco dobrého, že? ). Rád fotím a rád občas vycestuji někam za hranice každodenního světa, a to ať už na kole nebo pěšky.