Evka Tóthová (vedoucí)

Bylo mi právě 16 let, kdy jsem se z pozice táborníka přesunula mezi vedoucí a instruktory, jejichž jediná snaha byla zajistit nezapomenutelných 14 dní pro všechny ty nadšené dětské tváře. Během této doby se toho událo opravdu mnoho, jediné co se nezměnilo, byla touha účastnit se každý rok znovu a znovu našeho letního tábora. Když se vrátím na úplný začátek, vzpomínám si, jak jsem byla neuvěřitelně nervózní a zároveň plná očekávání, co mi tato nová cesta přinese. A dala mi toho opravdu hodně, počínaje nabytím smyslu pro odpovědnost a konče neuvěřitelným pocitem štěstí, který mě provází nejen na samotném táboře, ale také během celého roku, kdy se těším na další ročník táborové jízdy. Možná z předešlých řádků usuzujete, že se těchto 14 dní stalo neodmyslitelnou součástí mého života a rozhodně máte pravdu!

A co můj život mimo brány tábora?

Featured image

V červnu roku 2018 jsem ukončila studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor porodní asistence. Není žádným tajemstvím, že cesta k úspěšnému absolvování vysoké školy je velmi strmá a náročná, mnohem náročnější je však realita, která na vás čeká bezprostředně poté. Rozhodnout se, jak naložíte se svým životem. Já se rozhodla začít pracovat ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové na porodním sále. Když zrovna nerodím děti nebo nedospávám spánkový deficit, jsem dennodenně zavřená ve fitness centru nebo nazutá v běžeckých botách. Tím hlavním důvodem je uvolnit mysl a trochu „zničit“ tělo. Je to vlastně úplně jednoduché – práce, rodina, sport, přátelé, TÁBOR! Nic víc k životu nepotřebuji!

Proto se už nemohu dočkat, až VÁS zase všechny uvidím příští rok v létě na nádraží, kdy se ruku v ruce vydáme za dalším dobrodružstvím! 

Pac a pusu! Vaše EVKA!