Aktuální situace kolem táborů (1. června 2020)

Je to tady! 🙂 Provozovatel táborové základny dal v letošním roce táborům zelenou. Pokud se do poloviny srpna nějak zásadně nezmění epidemiologická situace, tak se všichni zase uvidíme. Hurá!

Základní informace k platbám a přihláškám

Termíny plateb i uzavření přihlášek posouváme do konce července.

Ve výjimečných případech další posun po vzájemné domluvě s hlavním vedoucím ( nebo 605 947 103)

Doprava na tábor

Vzhledem k našim možnost neplánujeme žádné změny ve způsobu přepravy. Pojdeme tedy tradičně vlakem na trase Žamberk -> Hradec Králove -> Malá Skála.

Pokud se rozhodnete své potomstvo raději přivézt po vlastní ose. Předání proběhne ve stanovený čas v Malé Skále na nádraží.

Plánovaná omezení v rámci tábora

Vzhledem k nařízením a doporučením MZČR a KHS plánujeme pro letošní tábor některá omezení, se kterými byste měli počítat

  • Po dobu tábora budou zakázány všechny návštěvy a vstup do areálu pro všechny rodinné příslušníky. Jako důsledek tohoto opatření se také ruší tradiční návštěvní den uprostřed běhu. Počítejte tedy s tím, že je potřeba zabalit na celých 14 dní, protože nebudete mít možnost uskutečnit „dovážku“ uprostřed tábora.
  • V průběhu tábora také neplánujeme žádné návštěvy měst, letos se skutečně omezíme pouze na přírodní pobyt a výlety. Nebude tedy možnost dokoupit případné chybějící vybavení, či zásoby (v akutních případech pochopitelně nákup zařídíme).
  • Celkem pěkně shrnují opatření na svých stránkách KČT Jiskra Nový Bydžov, který je vlastníkem areálu a pořádá letošní první (trochu testovací) běh. Určitě doporučuji se podívat.
  • Mějte na paměti, že bez platného potvrzení o bezinfekčnosti, nebude dítě na tábor přijato. Nezapomeňte mu ho vyplnit!

Závěrem

Nemějte strach. Hektolitry virucidní desinfekce jsou již připravené. A je vědecky dokázáno, že v dobře větraných prostorách lesů a luk se viru příliš nedaří. Myslím, že se tam budeme mít výrazně lépe než doma ve městě 😉

~Martin